Horoskop Strzelec

7 czerwca 2021 by Brak komentarzy

Czy znasz siebie Strzelcu?

Strzelec jest szczery, impulsywny, niecierpliwy, niespokojny, wspaniałomyślny, ciekawy świata i ludzi. To jedne z największych cech charakterystycznych tego znaku zodiaku. Zazwyczaj są oni bardzo aktywni, ale równocześnie przy pozornym pośpiechu umieją analizować i obserwować.

Bardzo szybko i łatwo nawiązuje kontakty z otoczeniem. Strzelec bardzo rzadko myli się w swoich osądach.

Bardzo często wielu Strzelców w życiu zawodowym jest prawnikami, dziennikarzami czy historykami. Rzadko natomiast wybierają zawód lekarza, no chyba że są chirurgami.

Strzelcy mają duży dar intuicji i przewidywania. Nie wszystkie Strzelce wykorzystują swoje silne strony, i nie chcą się kształcić. Większość jednak Strzelców odczuwa potrzebę intensywnego kształcenia się.

strzelec

Strzelca można podzielić na tym niższy, i typ wyższy. Typ niższy, uwielbia sport, wyścigi, gry hazardowe, i niebezpieczne przygody. W ten sposób traci dużo czasu i pieniędzy. Nie ma on zazwyczaj większych skrupułów i patrzy tylko na siebie.

Wyższy typ to człowiek o szlachetnym, prawym i otwartym charakterze. Ponadto jest wysoko moralny, sprawiedliwy i wspaniałomyślny.

Większość osób spod tego znaku lubi ruch, są ponadto bardzo namiętni, i lubią ryzyko. Ich główną wadą jest gadulstwo, czy nieujarzmienie swojego języka. Czasami lepiej będzie jak Strzelec pomyśli niż coś powie.

Niezależni w swych osądach zdobywają wielu przyjaciół, którym pomagają w najtrudniejszych sytuacjach. Strzelcy umieją czerpać korzyści ze swego życia, i bardzo rzadko kiedy mają stany depresyjne.

Strzelce to osoby dumne, świadome własnej godności i poczucia wartości. Nie lubią kłótni i wojen, wolą raczej pokojowo załatwić sprawy.

Strzelec może się trochę pogubić w pracy, bo często jest pracoholikiem i stara się zrobić więcej niż jest stanie.

Pan Strzelec wysoko ceni sobie wolność i poczucie własnej wartości, broni swych poglądów nawet jeśli nie ma racji. Ogólnie jest lubiany, ale czasami jest przykry dla otoczenia.

Pani Strzelec jest flirciarą, i lubi przebywać w towarzystwie. Nie znosi niedomówień i kłamstw. Lubi żyć w ruchu i bogactwie.

Co jest dobre dla Strzelca? Horoskop Strzelec

Metale, kamienie, kolory czy nawet sprawy zdrowotne wiele wieków temu zostało przypisanych do znaków zodiaku, także i do Ciebie Strzelcu.

Narzędzia te mają być pomocne w zdobywaniu przez Ciebie szczytów i w ochrony przed niebezpieczeństwami. Astrologicznymi metalami twojego znaku zodiaku jest cyna i kute żelazo. Archeologowie uważają, że ludzkość poznała najpierw cynę w postaci brązu, a było to około 3,5 tysiąca lat p.n.e Po czasie ten brąz był stopem miedzi i cyny. Cyna jednak nie jest obecnie w postaci czystej. Byś mógł Strzelcu skorzystać z tego by mieć koło siebie cynę, wystarczy kupić puszkę z rybą, tuńczykiem, czy konserwę, gdyż w tych puszkach jest stop cyny.

Stare księgi astrologiczne uważają turkus za twój kamień. Turkus to nosiciel szansy. Pierwsze kopalnie turkusów, powstały na półwyspie Synaj i były eksportowane do Egipcjan, którzy używali tych kamieni do wyrobu wizerunków świętych żuków, uważanych za symbol sił witalnych.

W Persji odkryto tez turkus, bardziej zasobny w błękitne kamienie. Uważano kiedyś ze turkus to kości ludzkie, którzy umarli z miłości. Szczęście tez przyniesie Ci ametyst, który podobno chroni przed upiciem i pomaga w zapamiętywaniu. Kobiety powinny mieć przy sobie malachit, gdyż niesie on podobno ulgę w bólach porodowych. Kolory astrologiczne Twojego znaku to fiolet oraz indygo, który wzmacnia psychikę. Zwierzętami astrologicznymi są koń, jeleń, słoń, paw i daniel. Szczęśliwe liczby to 4,14,24, a dzień tygodnia to czwartek.

Dekady Strzelca – horoskop

Strzelcy urodzeni w I dekadzie, czyli miedzy 23 listopada do 2 grudnia, znajdują się pod wpływem Jowisza. Są bardzo współczujący, sprawiedliwi, obdarzeni są wielką intuicją, ale siła ich działania nie jest równomierna, nie zawsze więc odpowiednio wykorzystuje swoje możliwości. Ich życie jest skrajne, raz są szczęśliwi, raz nie chce im się żyć. Dzięki Merkuremu maja także zdolności pedagogiczne.

Urodzeni w drugiej dekadzie, od 3 do 12 grudnia, podlegają nie tylko wpływom Jowisza, ale także i Księżyca. Powoduje on niestałość charakteru, zamiłowanie do dalekich podróży, a także wzmaga aktywność życiową.

Mars jest opiekunem tej dekady Strzelca. Jego podopieczni są niespokojni duchem, są impulsywni, bardzo energiczni i przedsiębiorczy, czasami bywają agresywni. Szybko jednak męczą się fizycznie i psychicznie.

Ludzie urodzeni w trzeciej dekadzie, czyli między 12 a 21 grudnia, są podopiecznymi Saturna. Dzięki czemu mają najbardziej stałe charaktery spośród wszystkich Strzelców, Strzelców innych dekad.

Są bardziej powściągliwi w czynach i słowach. Umieją korzystać z uroków życia i nie boją się przemyślanego ryzyka. Wielkie znaczenie ma dla nich miłość, są wrażliwi i chętne do kochania.

Horoskop finansowy  Strzelec

Strzelec kocha pieniądze, umie z nich korzystać i nie skąpi ich innym. Strzelec nie potrafi żyć w biedzie. Urodzeni pod tym znakiem bardzo dbają o to by zarabiać dobrze i by mieć nienaganny wizerunek.

Lubią czasami chwalić się tym co mają i co osiągnęli. Dostatek jest konieczny dla wewnętrznej równowagi. Gdy nie może sobie czegoś kupić bo w danej chwili go na to nie stać, jest bardzo nieszczęśliwy.

Kocha wydawać pieniądze i zaspakajać swoje potrzeby. Jego konto raz jest zasilone dużą kwotą pieniędzy, pieniędzy po czasie okazuje się, że ma niewiele na nim. Strzelcowi czasami sprzyja wielkie szczęście, kiedy indziej popada w tarapaty, ale nie boi się ryzyka, i nie cofa się przed posunięciami.

Wykorzystuje swoją inteligencję i zdolność przewidywania. Nie zabezpiecza się na przyszłość. Jest hojny i szczodry ale nie wolno z niego drwić i wykorzystywać go, bo umie się odpłacić.

Horoskop miłosny Strzelec

Jest to ognisty znak, który potrafi kochać, jednak nie potrafi zrezygnować z wolności i udany związek może stworzyć tylko z kimś, kto pozostawi mu trochę swobody.

Strzelec ceni sobie instytucję małżeństwa, choć czasami pragnie jakiejś odmiany i przeżywa swoje flirty. Samotne Strzelce lubują się w romanse, i lgną do każdego, kto mu się spodoba.

strzelec horoskop miłosny

Niektórzy mogą się zdziwić, gdy Strzelec nagle odchodzi od związku. Zbyt mocne zmuszanie go do pewnych kwestii powoduje jego ucieczkę. Strzelec potrzebuje trochę swobody by nie czuł się zaszczuty.

Strzelec unika przekraczania pewnych granic, zza których trudno byłoby mu się cofnąć. Zawsze pozostawia sobie możliwość odwrotu i niechętnie angażuje się w trwalsze związki.

Jeśli partner uwierzy, że przelotne flirty, czy romanse nie stanowią zagrożenia dla prawdziwej miłości, ich rodzina może żyć bardzo szczęśliwie. W przeciwnym razie grożą im sceny zazdrości i zaborcze zdarzenia.

Pani Strzelec jest promienna i bardzo wyzywająca. Jest namiętną kobietą i potrzebuje silnego mężczyzny, ale zazwyczaj wpadają w jej ręce słabeusze. Jest ona idealną żoną i matką. Czasami zdarzy jej się jednak oderwać od tego co ma. Zaznawszy z kimś jakiejś odmiany, powraca uspokojona.

Pan Strzelec chciałby wieść podwójne życie, u boku świetnej żony i pośród wielu kobiet. Zdarza się, że nawiązuje przelotne miłostki. Jest kobieciarzem, uwielbia uwodzić kobiety, łatwo się zakochuje i daje ponieść namiętnościom.

Horoskop partnerski Strzelec

Dopasowanie partnerskie:

Strzelec- Skorpion

Pani Strzelec/Pan Skorpion

Pani Strzelec nie znosi zazdrosnego pana Skorpiona, a to może prowadzić często do rozstania.

Pan Strzelec/ Pani Skorpion

Pani Skorpion ciężko jest zrozumieć chęć niezależności partnera. Jego wybryki często ja ranią.

Strzelec- Koziorożec

Pani Strzelec/Pan Koziorożec

Koziorożec czuje się zakłopotany zachowaniami Pani Strzelec. Lubi ona ryzyko, a Pan Koziorożec się go trochę boi. Ona zaś pragnie by stał się przy niej weselszy i bardziej dowcipny.

Pan Strzelec/ Pani Koziorożec

Pani Koziorożec podziwia dobroć, i optymizm Strzelca. On pragnie, by stała się bardziej bezpośrednia i otwarta. Relacja taka ma szansę, jednak każdy z nich musi cos w sobie zmienić dla drugiej osoby.

Strzelec- Strzelec

Są zbyt podobni do siebie, dlatego może być im nudno ze sobą.

Strzelec – Wodnik

Pani Strzelec/ Pan Wodnik

Pana Wodnika urzeka optymizm i szczerość Pani Strzelec. Ona podziwia jego niezależność. Razem potrafią stworzyć szczęśliwa rodzinę.

Pan Strzelec/ Pani Wodnik

Pani Wodnik potrzebuje swobody i jest pełna pasji. Strzelec ma podobne myślenie. On ceni jej otwarty umysł i zamiłowanie do przygód. Ona podziwia jego niezależność i szlachetność. mają wielkie szanse na powadzenie tego związku.

Strzelec- Ryby

Pani Strzelec/ Pan Ryby

Pan Ryba jest wielkim romantykiem i sentymentalistą. Panią Strzelec doprowadza to do szału, dlatego ścieżko jest im ze sobą wytrzymać.

Pan Strzelec/ Pani Ryby

Strzelec często sprawia Pani spod znaku Ryb przykrość swym sposobem bycia i życia. Ona marzy o księciu na białym koniu, a on taki nie jest.

Strzelec- Baran

Pani Strzelec/ Pan Baran

Łączy ich umiłowanie wolności. Oboje myślą pozytywnie i z optymizmem patrzą na przyszłość. Mogą stworzyć świetny związek.

Pan Strzelec/ Pani Baran

Pani Baran podoba się, że Strzelec potrafi się jej przeciwstawić. Podziwia też jego szlachetność i poczucie humoru. Są po prostu stworzeni dla siebie.

Strzelec- Byk

Pani Strzelec/ Pan Byk

Pan Byk woli zostać w domu i wieść spokojniejsze życie niż Pani Strzelec, dlatego ciężko jest im się porozumieć na d dłuższą metę.

Pan Strzelec/ Pani Byk

On szuka przygód, ona jest domatorką i trochę denerwuje ją poczucie niezależności pana Strzelca.

Strzelec- Bliźnięta

Pani Strzelec/ Pan Bliźnięta

Pan spod znaku Bliźniąt podoba się Pani Strzelec. Uważa go ona za ciekawego i obdarzonego interesującą osobowością. Jemu jednak trudno jest życ w stałym związku, często odchodzi od Pani Strzelec.

Pan Strzelec/ Pani Bliźnięta

Łączy ich zamiłowanie do wielkich idei. Oboje są niezależni i obojętni wobec siebie. Jeśli potrafią pogodzić się z niewiernością partnera, ich związek może okazać się udany.

Strzelec- Rak

Pani Strzelec/ Pan Rak

Rak potrafi zaoferować Pani Strzelec bezpieczne gniazdo rodzinne. Ona jednak w tym gniazdku z czasem może czuć się przytłoczona miłością. Rak jest oczarowany jej niezależnością i chce ją zaprowadzić do ołtarza.

Pan Strzelec/ Pani Rak

Pani Rak z podziwem patrzy na szalonego Strzelca. Denerwują ją jednak jego wyjazdy i problem komunikacją. On ma jej za złe, że nie chce towarzyszyć mu w podróżach i szalonych wyczynach.

Strzelec- Panna

Pani Strzelec/ Pan Panna

Pan Panna powinien uważać na życie u boku Pani Strzelec, która kocha niezależność i wolność. Pani ta zarzuca mu posępność i upartość. Bardzo się różnią, dlatego ciężko jest im stworzyć coś na dłuższą metę.

Pan Strzelec/ Pani Panna

Panna planuje kolejne posunięcia, a strzelec wymyśla je szybko i chce je zrealizować. On z trudem znosi jej strach przed wszystkim. Jeśli dołożą starań, mogą być szczęśliwi.

Strzelec- Lew

Pani Strzelec/ Pan Lew

Pan Lew potrzebuje pochwał i komplementów, a Pani Strzelec jest powściągliwa. Często jest tak że Lew czuje się przez taką kobietę niedoceniony.

Pan Strzelec/ Pani Lew

Pani Lew podziwia szlachetnego i pełnego ciepła Strzelca. On jest oczarowany jej siłą i energią. Są dla siebie stworzeni.

Strzelec- Waga

Pani Strzelec/ Pan Waga

Pani Strzelec podoba się Pan Waga, ale drażni ją w nim nonszalancja i wahania. On jest oczarowany jej umiłowaniem wolności. Oboje są pełni zapału i kochają życie, ale każde organizuje je na swój sposób.

Pan Strzelec/ Pani Waga

Są dla siebie stworzeni. Strzelec podziwia otwarty umysł Pani Wagi. Waga łatwo ulega uwodzicielskiemu urokowi Strzelca.

Jak uwieść Strzelca?

Strzelec bardzo ulega emocjom, i gdy ktoś mu się spodoba idzie na przód. Gdy zdobywa ogarnia go radość i entuzjazm. Wszystko jest wtedy w różowych barwach. Strzelec trochę zbyt mocno oddaje siebie wybrance serca, nie myśli i tylko emocjonalnie patrzy na relacje.

Strzelec jednak szybko się orientuje ze emocje opadły i czas zabrać się za zdobywanie innej osoby.

W większości wypadków Strzelce są pewne zwycięstwa w batalii o serce. Pani Strzelec podąża za wybrankiem, starając się go zdobyć wszelkimi metodami.

Jeśli chce się zdobyć Pana Strzelca, nie wolno ograniczać jego wolności. Warto zgadzać się na jego szalone, nieprzewidziane pomysły. Ulegnie tylko tej, która lubi prowadzić grę dla samej gry.

Pani Strzelec kocha egzotykę i romantyzm. Ważne jest by mężczyzna planował za ich dwoje.

Sfera zmysłów Strzelca

Seks dla Strzelca jest czymś ważnym, ale nie najważniejszym w życiu. Miłość fizyczna nie sprowadza się tylko do techniki, potrzebna jest mu wymiana myśli i przyprawiające o zawrót głowy jakieś odkrycie tajemnicy.

Jest bardzo pomysłowy w łóżku, i pragnie by to przeżycie długo trwało, dlatego się nie śpieszy.

Strzelec boi się bardzo przyzwyczajenia, boi się tez przywiązania do partnera i dopiero po długi czasie stara się zaufać partnerce i próbuje przyszłość.

Nie umie wyrzec się przelotnych miłostek, z osobą, której odmienna mentalność stanie się dla niego źródłem fascynacji. Jeśli fascynacja jest silna i tajemnicza kobieta pozostanie zawsze taką, Strzelec jest skłonny związać się ślubem, rezygnując z dawnego stylu życia.

Pani Strzelec jest szczera i bardzo żywotna. Jest pełna wdzięku i fascynująca, obdarzona bujną wyobraźnią. Jest bardzo aktywna i oddana rozkoszy, o którą umie walczyć. Szuka ciągle nowych wrażeń. Od kochanków oczekuje, by rozniecali w niej zapał i namiętność. Nie traktuje seksu jak zakazanego owocu, ale jako niezbędny do życia pokarm. Nie lubi skomplikowanych mężczyzn, lubi mieć wszystko wyłożone na ławę i nie lubi się domyślać co w głowie siedzi partnerowi.

Pan Strzelec jest dobrym kochankiem. Lubi zabawy, niezobowiązujący seks. Seks i dowcip przeplatają się ze sobą, stając się źródłem burzliwych i namiętnych doznań. Jego poczucie humoru i namiętność podbijają serce nie jednej kobiety.

Psychika Strzelca

Strzelce nie są osobami, które się nad sobą użalają. Każdy nowy pomysł jaki zaświta im w głowie starają się realizować.

Nie znosi monotonii ani kłopotów dnia codziennego. Fascynuje go tajemnica i nieznane. Jeśli wytyczy sobie jakiś cel, osiąga go, choćby miał odrzucić jego dotychczasowe zasady. Gotów jest wziąć na siebie najtrudniejsze zadane, wierząc, że nic go nie powstrzyma.

Nie wie co to jest dla niego duchowy niepokój czy obawy przed przyszłością. Stara się bardzo optymistycznie patrzeć na życie.

Motywację do działania stanowi dla niego filozofia życia i rozwaga, która każe mu nie odrzucać pasji i namiętności.

Strzelec jest jednak dwuznaczny. Raj jest skłonny do buntu i do konformizmu. Ma wierność do zasad i do tradycji, ale równocześnie stara się uciekać od tego i sam wyznacza sobie granice i zasady.

Jest lojalny, usłużny, życzliwy, wolny od hipokryzji czy chęci wykorzystywania innych. Miewa zdolności przewidywania, co pomaga mu bardzo w życiu. Przewidywanie nie opiera na intuicji, ale na rozumowaniu pewnych spraw i przewidywaniu przyszłych kroków.

Wszyscy czują się dobrze jego towarzystwie, gdyż otacza się mgiełką dobroci, poczucia humoru i życzliwości. Znajomi i przyjaciele mogą polegać na jego lojalności i uczciwości, którego nie mąci nawet jego kropla narcyzmu.

Strzelec potrafi podejmować szybkie, trafne i śmiałe decyzje. Lubi kierować zespołem, a ludzie chętnie podążają za nim.

Planeta Strzelca

Każdy Strzelec znajduje się pod ogromnym wpływem Planet, szczególnie Jowisza.

Jest to planeta olbrzym, i zajmuje piąte miejsce w naszym Układzie Słonecznym. Planetę znano już w starożytności, i jest ona po Słońcu, Księżycu i Wenus najjaśniejszym ciałem na niebie.

Nazwa planety wywodzi się od imienia najważniejszego bóstwa rzymskiego- pana nieba, i piorunów. Jowisz zabijał ludzi grzmotem z nieba, za grzechy i nie słuchanie woli boskiej.

Imię Jupiter oznaczało – ojciec Jowisz, lub blask, światło, niebo. Od jego łaski zależało ludzkie życie. Odrzucenie tego bóstwa oznaczało karę w postaci śmierci. Dlatego też ludzie bali się tego bóstwa, ale z drugiej strony podziwiali jego siłę.

Rzymski Jowisz był bardziej surowy niż grecki Zeus. Za czasów Hellenów zmieniono nastawienie do Jowisza, i przedstawiano go w roli kochanka, i pozbyto się jego surowego charakteru.

Taki silny charakter ma planeta, zwana Jowiszem. Z zasady jest miła, sprawiedliwa, ale z drugiej strony władcza. Jowisz panuje nie tylko nad jednostkami, które lubią się wywyższać i chcą mieć władzę, ale także opiekuje się tymi o bogatym wnętrzu.

Według starych ksiąg astrologicznych Jowisz jak i później odkryty Uran, były planetami koncentrującymi magię, głównie tą białą, czystą.

Jowisz ma swój dom dzienny w Strzelcu, a nocny w Rybach.

Jowisz nadaje swoim podopiecznym takie cechy jak poczucie własnej misji, silny charakter, duża odwaga połączona z ryzykiem.

Rodzina Strzelca

Strzelec kocha swoją rodzinę, a jego potomstwo zazwyczaj jest liczne. Rodzina jest centrum zainteresowania Strzelca. Dla rodziny Strzelec jest w stanie zrobić niemalże wszystko. Troszczy się o edukacje swoich pociech, ma swoje zasady i chce je wprowadzić w domu i w wychowanie dzieci. Stara się nauczyć dzieci wszystkiego, co potrzebne jest im do życia i do prawidłowego funkcjonowania.

strzelec rodzina

Ojciec Strzelec nie poddaje się, natrafiając na przeszkody wychowawcze. Ojciec taki nie narzuca jednak dziecku niczego, co jest sprzeczne z ich wolą i naturą.

Matka Strzelec jest idealną i cudowną panią domy, świetną żoną i gospodynią. Czuwa nad pociechami i ma na nie dobry wpływ. Stara się sprostać wymaganiom dzieci, i gdy maja problem wysłuchuje ich i stara pomóc.

Dziecko Strzelec jest pogodnym i miłym malcem za młodu. Szybko nawiązuje kontakty z otoczeniem i lubi się uczyć. Ma świetne poczucie humoru. Ma w sobie głęboką wiarę i przekonanie, że jest wyjątkowy i że Moz osiągnąć wiele. Od rodziców zależy, czy potrafią tę pewność siebie utemperować i przemienić w zaletę. Ma bujną wyobraźnię i marzy o wielu przygodach. Z czasem wyznacza swój kierunek życia i skupia się na nauce tego co go interesuje a nie tego co musi się nauczyć w szkle by przejść do kolejnej klasy.

Jest ambitny, zdecydowany i dlatego otwiera się przed nim wiele różnorodnych możliwości.

Znaki przychylne Strzelcowi

Znakami przychylnymi Strzelcowi są Baran, Lew, Waga i Skorpion. Neutralnymi znakami są Byk, Rak, Strzelec, Koziorożec i Wodnik. Ujemnymi znakami są Ryby, Bliźnięta i Panna.

Uważano, że najlepiej dogadują się między sobą ludzie z tego samego trygonu, w tym wypadku trygonu ognia. Wyjątek jednak stanowi połączenie Strzelca ze Strzelcem, tak kolorowo w tej relacji raczej nie będzie.

Pana Strzelca ciężko zdobyć, gdyż nie ma zaufania do ludzi. Przywiązuje on także dużą wagę do spraw materialnych, i bardzo rzadko stara się o kogoś. Aby go zdobyć trzeba być wybitnie inteligentnym i przebiegłym. Nie znosi paniuś i dam o wielkich manierach. Z natury ceni sobie wolność osobistą, dlatego nie należy go do niczego zmuszać, bo odejdzie. Strzelec potrzebuje rozumnej bystrej towarzyszki życia. Partnerka taka musi dzielić jego poglądy i wraz z nim tworzyć przyszłość.

Pani Strzelec ceni sobie pieniądze, zaszczyty i ewentualnie z czasem- partnera.

Marzy o kimś poważnym, najlepiej takim który już doszedł w życiu do czegoś i jest ułożony.

Osoby urodzone w trytonie ognia, mają w sobie wielką pogodę ducha, i są bardzo odporni na wszelkie niepowodzenia. Takie usposobienie pozwala im nawet po doznanych nieszczęściach szybko wrócić do równowagi. Dlatego też Strzelce śmiało mogą się wiązać z Baranem czy Lwem.

Waga i Skorpion mogą być tez dobrymi partnerami dla Strzelca, gdyż dzięki nim Strzelec znajduje równowagę w życiu.

Tagi:

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *